Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požadavky: 12 quest pointů

Zadavatel: Rytíř Amik Varze, který se nachází v západní věži, druhém patře faladorského White castle.

Předměty: Bronzová med helma, iron chainbody a cabbage (kapusta)

Zisk: 3 quest pointy, 2500 gp


Kde vzít předměty: Bronzová med helma - lze vyrobit z jednoho bronze baru, nebo zakoupit v helm shop – například v Barbarian village, iron chainbody - lze vyrobit ze tří iron barů, nebo zakoupit v chainmail shopu na jihu Faladoru, cabbage - seženete například na poli u monastery, jen nesmí být z Draynor manor – proč se dozvíte později; vezměte si pro jistotu alespoň 5, kdybyste omyslem místo USE klikli na eat.


Promluvte s Amikem, řekněte mu „I seek for a quest“, pak že se smějete nebezpečí do obličeje – „I laugh in the face of danger“, pak „OK, I’ll do my best“ a vydejte se do pevnosti (s sebou do inventáře si také vezměte lepší brnění a meč). Máte zjistit co nejvíce informací o tajném plánu černých rytířů, kteří se chystají zaútočit na bílé jejich novou superzbraní a tu superzbraň zničit.


U pevnosti se dejte ke vchodu pro strážné, převlečení za jendoho z nich.


Před vámi bude místnůstka se žebříkem, do té se dostanete zatlačením na zeď (Push wall) a tam vylezte po žebříku, znova po žebříku nahoru na cimbuří (zde jsou již rytíři, kteří útočí pouze na lvly 66 a níž). Tam se vydejte k jedinému žebříku a slezte po něm dolů. V další části hradu projděte dveřmi a vylezte po žebříku, hned po vedlejším zase slezte. Jste u oltáře. Připravte se na boj se dvěma rytíři, kteří Vás poznají a zaútočí na Vás. Zabijte je nebo jděte rovnou k žebříku, po kterém slezte. Dostanete se do chodbičky, na jejíž konci je grill.


Tím si vyslechněte jejich tajný plán, chtějí vyrobit lektvar neviditelnosti a proniknout k bílým rytířům. Musí ale přidat speciální magické zelí z Draynor, jinak bude pětiletá práce čarodějnice v tahu – a to právě my chceme. Jakmile vyslechnete plán, vraťte se úplně na začátek do haly se strážci (kolem oltáře na cimbuří, přes žebříky až ke zdi). Musíte vejít do místnosti s rytíři a vylézt po žebříku. Zastaví Vás jeden strážce a zeptá se, jestli opravdu chcete vejít, protože rytíři zabijí každého, kdo tam vstoupí. Řekněte, že je Vám to fuk (kliknutím na druhou odpověď) a vevnitř rychle vběhněte na žebřík. Projděte chodbou, opět zatlačte na zeď. V místnosti je díra přímo nad kotlem, kam musíte umístit kapustu.


Dejte inventář a pravým (pokud zmáčknete levé, postava kapustu sní) tlačítkem na ni klikněte a zvolte “Use“ a klikněte na díru, čímž hodíte kapustu do kotle. Skutek je dokonán, rychle zdrhněte z hradu za bílými rytíři. Vše povíte Amikovi a on Vám za odměnu předá naditý měšec s 2500 gp.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář